بخش های مختلف کارخانه

- خط تولید
خط تولید این شرکت از تجهیزاتی چون ماشین پرس، میکسر، اسکرو کانوایر(screw conveyor)، اسکرین لرزشی (vibrating screen)، تغذیه لرزشی (vibrating feeder) و انواع تانک و هاپر و نوار نقاله تشکیل شده است. تجهیزات اصلی خط تولید از معتبرترین برندهای دنیا و از سازندگان مستقر در اروپای غربی تأمین گشته است تا محصول بریکتی باکیفیت و قابل رقابت در بازار بین المللی تولید شود.
line
- سالن workshop
سالن workshop شرکت پارس پولاد یاران با وسعت حدود 350 متر مربع و با امکاناتی چون جرثقیل های سقفی، انواع ابزارآلات جوشکاری، برشکاری، سوراخکاری، میزهای کار و ابزار آلات صنعتی به مرکز ثقل امور مهندسی مجموعه مبدّل گشته و قریب به اتفاق امور تعمیر و نگهداری تجهیزات کارخانه در این بخش صورت می پذیرد. نیروهای توانمند دفتر فنی و تعمیر و نگهداری شرکت با ایجاد تیمی منسجم، کلیه امور مربوط به برنامه ریزی تعمیرات دوره ای کارخانه، نقشه برداری از قطعات یدکی و انجام امور مهندسی معکوس تجهیزات را انجام داده و در سالن workshop عملیاتی و اجرا می نمایند.

workshop2
- آزمایشگاه و تحقیق و توسعه
مدیران مجموعه پارس پولاد یاران همواره تمرکز ویژه¬ای بر امور تحقیق و توسعه داشته اند و به همین دلیل جهت ایجاد بستری مناسب به منظور عملیاتی نمودن نوآوری های فرآیند بریکت سازی، آزمایشگاه بسیار مجهزی را راه اندازی نموده اند. در بخش آزمایشگاه کلیه امور مربوط به آنالیز فیزیکی و شیمیایی مواد اولیه ورودی به واحد (اعم از مواد آهنی، بایندر و آهک) و محصول بریکت تولید شده در خط تولید انجام پذیرفته می شود تا تمام جنبه های فنی مواد اولیه و محصول تولیدی برای مجموعه نمایان شود. از جمله آنالیزهایی که در این واحد بر روی مواد انجام می گردد عبارتست از آزمون های تیتراسیون، XRF، آنالیز کربن و گوگرد، استحکام خردایش، اندیس شاتر (shatter index)، تخلخل حجمی و دانسیته ظاهری و بالک.
تیم تحقیق و توسعه شرکت پارس پولاد که از متخصصان باتجربه صنعت آهن و فولاد به شمار می روند با رصد پیوسته بازار، همواره در پی معرفی محصولات بریکت جدید با خواص و ویژگی های مورد نیاز در بازار هستند. این گروه با حضور مداوم در نمایشگاه ها و کنفرانس های داخلی و بین المللی، مسیر توسعه صنایع مرتبط با امور شرکت را دنبال نموده و سعی بر به روز نگه داشتن دانش فنی شرکت نسبت به پیشرفت های جهانی دارند.
labratory
- بخش بازرگانی و فروش
پارس پولاد یاران از بدو تأسیس همواره سیاست خود را بر دو اصل تولید محصول با کیفیت و انجام مستقل امور بازرگانی بنا نهاده است. به همین دلیل این شرکت با گردآوری تیم بازرگانی بسیار مجرّب، امور مربوط به خرید مواد اولیه و فروش محصولات خود را رأسا انجام داده به طوری که هم اکنون در بازار آهن و فولاد کشور از اعتبار بالایی برخوردار است. با تکیه بر همین اعتبار و جایگاه است که این شرکت در حال حاضر تمام مواد اولیه مورد نیاز خود اعم از مواد آهن دار، چسب و آهک را مستقیما از تولیدکنندگان این مواد تأمین نموده و محصول بریکت تولیدی خود را نیز به واحدهای فولادسازی و چدن سازی ارائه می دهد. این شرکت همچنین با ایجاد شبکه بازاریابی قدرتمند در عرصه بین المللی توانسته اقدامات ارزنده ای در حوزه صادرات بریکت انجام دهد به طوری که تاکنون توفیق صادرات محصول به چند کشور را کسب نموده است. یکی از چشم اندازهای اصلی پارس پولاد در بخش بازرگانی، دستیابی به بازارهای صادراتی جدید و بهبود سهم بازار در عرصه بین المللی می باشد.

 

دفتر تهران : بلوار دادمان،کوچه فخاری مقدم،گلبرگ یکم شرقی ،پلاک 5،طبقه 3 کدپستی : 1559946917 تلفن88583753 -021  
کارخانه : اصفهان ، نایین ، شهرک صنعتی  نایین    کد پستی :  8391953198     تلفن :  46299333-031  و  46299335-031    نمابر :  31336232-031